Aneta Ankiewicz

Aneta Ankiewicz – CEO MIND WAY, trener rozwoju biznesu, coach kariery i rozwoju zawodowego, ekspert e-biznesu, kreator rozwiązań biznesowych i marketingowych. Praktyk w biznesie od 25 lat.

PROJECT MANAGER:

W swojej pracy wykorzystuje doświadczenia i namawia do przedsiębiorczości, kreowania biznesu i kariery. Swoje doświadczenie w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu zdobywała m.in. jako dziennikarz, prezenter, dyrektor programowy stacji radiowych, organizator turystyki, dyrektor zarządzający, specjalista d/s budowania marki, project manager, marketing manager, ekspert w wizerunku internetowym i social media, konsultant biznesowy, a pasję do pracy z ludźmi sprawnie łączy z umiejętnością pracy nad projektami.
Przez ponad 10 lat wspierała rozwój sieciowych stacji radiowych Złote Przeboje, Pop Fm, Kiss Fm i Radio Klasyka, należących do Agora SA. Dzięki wiedzy zdobytej podczas konsultacji ze światowymi ekspertami, budowała wizerunek stacji radiowych, wspomagała kariery dziennikarzy i prezenterów pracujących do dziś w stacjach radiowych i telewizyjnych w całej Polsce.
Działając w e-biznesie od 2007 roku stworzyła projekty, dzięki którym zatrudnienie w Polsce i za granicą otrzymało kilkadziesiąt osób. Prowadzi też własną firmę turystyczną w Egipcie, z której usług skorzystało już ponad 80 000 osób.

Jako ekspert od biznesu dla małych firm skutecznie doradza w budowaniu strategii biznesowych, praktycznym rozwijaniu biznesu i kreowaniu wizerunku marki.
Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, małymi przedsiębiorstwami oraz korporacjami.

Wyznaje i działa w myśl zasady:
Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko można osiągnąć, a w każdym z nas drzemie moc, która odpowiednio odkryta i zadbana staje się energią dla wszystkich.

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.