E-Biznes

slajder-e-biznes

ZAMÓW OFERTĘ DLA SIEBIE LUB SWOJEJ FIRMY!

+48 503 97 48 43         kontakt@mind-way.pl

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ www.wizerunekwinternecie.com.pl

  • zbudujemy strategię twojej marki,  dokonamy analizy Twojej sytuacji na rynku, sprawdzimy konkurencję i przygotujemy założenia do stworzenia unikalnej i interesującej strony internetowej. Sprawdzimy, jakie dodatkowe narzędzia potrzebne są do promocji i zwiększenia sprzedaży i wskażemy sposoby ich wykorzystania.
  • opracujemy wszystkie szczegóły twojego wizerunku – od logotypu, poprzez wizytówki, banery, aż po stronę internetową – naszym zadaniem jest dopasować przekaz do założeń Twojej działalności, rynku konsumentów i potencjalnych odbiorców oraz konkurencji.
  • grafika reklamowa – widoczność poza internetem. Wykonamy logo, wizytówki, ulotki, katalogi, banery oraz wszelkie graficzne formy wizualizujące twoją markę.
  • social media – kontakt z odbiorcą. Zapewnij swojej marce kontakt z odbiorcami. Pozwól, by mogli z tobą rozmawiać, zadawać pytania, oceniać działania, usługi i produkty. Tworzenie środowiska social media pozwala też na budowanie trwałych relacji z klientami i odbiorcami. Poprzez kanały takie jak Facebook, Twitter, Google, You Tube możesz pokazać więcej i otrzymać więcej.
  • pozycjonowanie SEO- widoczne miejsce w wyszukiwarkach. Nauczymy cię, jak zapewnić sobie widoczność w wyszukiwarkach internetowych, tak aby internauci poszukujący twoich treści mogli łatwo cię znaleźć.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W INTERNECIE

tania strona internetowa biznes

Od strategii wizerunku poprzez stronę internetową i social media

TANIE STRONY INTERNETOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH W BIZNESIE

home-office-569359_1920

Proste rozwiązania do rozbudowy w przyszłości

GRAFIKA REKLAMOWA, WIZERUNEK MARKI

mindway001

Logotypy, wizerunek marki, wizytówki, ulotki, plakaty, bannery

STRONA INTERNETOWA DLA COACHA / TRENERA

mindway006

Strona internetowa dla coacha

 

innowacyjna-gospodarkaDzięki współpracy z naszymi partnerami korzystamy z Programu ueefrr_l-kolor1FUNDUSZE EUROPEJSKIE dla rozwoju innowacyjnej gospodarki w ramach EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO Program Operacyjny INNOWACYJNA GOSPODARKA