Joanna Bogielczyk – konkretne wskazówki jak rozwijać swoją firmę

Joanna Bogielczyk – od blisko 10 lat zaangażowana w propagowanie idei rozwoju IMAG0822osobistego i przedsiębiorczości jako trener rozwoju osobistego, trener biznesu i coach. Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. Wspiera ludzi, którzy tego potrzebują. Potrafi zmobilizować, nawet tych najbardziej opornych do zmiany.
Specjalizacje, w których dzieli się swoją pasją i doświadczeniem, takie jak sprzedaż, networking, obsługa klienta, czy nawiązywanie aliansów biznesowych, są jej znane z codziennej pracy. Sprawia, że klienci jej ufają, pracują z nią przez długie lata i polecają innym.
Mistrzyni relacji! Swoim przykładem pokazuje, jak realizować w biznesie ideę networkingu i z sukcesem nawiązywać współprace biznesowe. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na blogu bogielczykdlakobiet.com
Właścicielka firmy EKSPERT BOGIELCZYK , inicjatorka i współzałożycielka LIGI KOBIET SUKCESU w Poznaniu, wcześniej przez blisko 10 lat pracowała jako handlowiec w Colgate-Palmolive.
W życiu szczególnie ceni sobie ludzi i długotrwałe i lojalne relacje.
Prywatnie… szczęśliwa żona i mama trójki szkrabów. Na każdym kroku pokazuje, że można tworzyć swoje życie w oparciu o marzenia i ich konsekwentną realizację. Co więcej, zachęca do tego każdego, kto się z nią zetknie!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA na naszym FACEBOOKU:


ELEVATOR PITCH – Sztuka Autoprezentacji – to warsztaty, dzięki którym stwarzamy swoją wizytówkę do skutecznej autoprezentacji lub prezentacji swojej oferty – przydatną zarówno na spotkaniach sprzedażowych, biznesowych, networkingowych, sprzedaży przez telefon czy też na rozmowie rekrutacyjnej.

FACEBOOK W BIZNESIE – praktyczne warsztaty, jak wykorzystać Facebook i jego darmowe narzędzia do promowania swojej marki, oferty i zdobywania nowych Klientów. W programie praktyczne rozwiązania do prowadzenia skutecznego fanpage, profilu i grup na Facebooku!

INSTAGRAM W BIZNESIE – szkolenie warsztatowe oparte na przykładach z praktyki biznesowej z wykorzystania Instagrama w promowaniu marki i ofert. Wykorzystanie darmowych narzędzi na Instagramie to źródło pozyskiwania nowych Klientów i skutecznego budowania marki.

PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY – to szkolenie z praktycznego wykorzystania innowacyjnych narzędzi i technik sprzedaży opartych na psychologicznych aspektach reakcji ludzkich. W programie psychologiczne zasady wywierania wpływu i sprzedaży poparte praktycznymi rozwiązaniami, które mają zastosowanie w każdej branży od etapu oferty do finalizacji sprzedaży.

LINKEDIN W BIZNESIE – praktyczne warsztaty z zakładania oraz prowadzenia profilu biznesowego na LinedIn, promowania marki i budowania skutecznej sieci kontaktów.

E-MAIL MARKETING w BIZNESIE – Jak pisać maile, które każdy przeczyta. O skutecznych technikach i praktycznych rozwiązaniach w e-mail marketingu i promocji oferty w internecie.

FINALIZACJA SPRZEDAŻY – skuteczne techniki finalizowania sprzedaży, techniki wpływania na decyzje odbiorcy, skrócenie czasu sprzedaży oraz negocjacji cenowych w sprzedaży.

Szkolenia odbywają się w Poznaniu w komfortowych i profesjonalnych salach konferencyjnych BUSINESS LINK POZNAŃ

Warsztaty z Asią Bogielczyk to:

  • mnóstwo praktycznej wiedzy wynikającej z doświadczenia i praktyki biznesowej
  • dobra atmosfera pod okiem doświadczonego trenera
  • okazja do poznawania nowych osób
  • doświadczanie praktyczne wiedzy teoretycznej
  • doradztwo, konsultacje indywidualne i wsparcie w korzystaniu z nabytej wiedzy

Posted in Bez kategorii