O nas

Szkolenia

Szkolenia

Organizujemy i oferujemy tanie szkolenia w Poznaniu i Wielkopolsce prowadzone przez doświadczonych trenerów i specjalistów. Zapraszamy do korzystania z cyklicznych, tematycznych szkoleń otwartych dla przedsiębiorców, pracowników, handlowców oraz osób indywidualnych. Oferujemy również szkolenia i procesy szkoleniowe na zamówienie firm i instytucji. Wspieramy też młodych trenerów i szkoleniowców w zdobywaniu doświadczenia.

Coaching

Oferujemy profesjonalne procesy coachingowe dla osób indywidualnych oraz coaching grupowy dla firm i instytucji. Współpracujemy z licencjonowanymi, profesjonalnymi coachami, którzy przeprowadzają procesy coachingowe wspierające rozwój osobisty i zawodowy według najwyższych standardów ICF (International Coach Federation), ICC (International Coach Community) i Polskiej Izby Coachingu. Rodzaj coachingu i odpowiedniego eksperta dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Doradztwo

Nasi eksperci wykorzystując swoją profesjonalną wiedzę i doświadczenie doradzają osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Nasze specjalizacje to: strategie biznesu, analiza sytuacji rynkowej, podnoszenie efektywności sprzedaży, marketing, rynek e-commerce, systemy rozwoju zawodowego dla pracowników, podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i managerów. Doradzamy również osobom prywatnym w kreowaniu kariery i rozwoju osobistym.

Strategie Biznesu

Opracowujemy i wdrażamy strategie rozwoju biznesu dla firm. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej, wspomagamy w rozwoju kariery i firmy oraz planowaniu i rozwoju start-upów. Przygotowujemy biznes plany, opracowujemy plany budżetowe, rekrutujemy pracowników, wprowadzamy rozwiązania outsourcingowe. Obniżamy koszty – zwiększamy efektywność.

E-Biznes

Zwiększamy efektywność przedsiębiorców i instytucji poprzez dopasowane narzędzia e-biznesowe. Wypracowujemy strategie e-biznesowe, analizujemy rynek, zakładamy strony i portale internetowe, wdrażamy rozwiązania e-commerce, kreujemy wizerunek, szkolimy z umiejętności i dzielimy się wiedzą w zakresie rozwijania efektywnego biznesu online. Zakładamy również blogi i strony www dla start-upów wspierając naszym doświadczeniem i efektywnym doborem wizerunku w internecie.

Eventy

Kreujemy i organizujemy eventy w Poznaniu i Wielkopolsce: imprezy dla firm, imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, podróże „coaching travel”, spotkania rozwoju osobistego, spotkania relaksacyjne. Szeroka gama wydarzeń w Poznaniu i Wielkopolsce sprzyjająca rozwojowi dla odbiorców indywidualnych i firmowych. Organizujemy również eventy dla dzieci, imprezy rodzinne i dla seniorów.

Misja naszej firmy

14642299_10154626323964921_977555021618066798_nWspomagać, wspierać, łączyć siły i osobowości dla tworzenia tego, co dla ludzi jest dobre – to misja, z którą idę przez życie i zachęcam do niej współpracowników. Codziennie zauważam w mojej pracy ukryte talenty i niewykorzystane moce, dlatego zachęcam do odwagi, do rozwijania skrzydeł oraz oczywiście świadomego zarządzania mocą, wiedzą i talentem. Jestem przedsiębiorcą, podróżnikiem, trenerem rozwoju biznesu, coachem, wizjonerem i designerem biznesu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i pasji dla siebie!

Zapraszam Cię do poznania naszej drogi, bo MIND WAY to Droga Warta Poznania!

                                                                                                                                                           Aneta Ankiewicz MIND WAY Poznań

 

Posted in Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *