Psychologia Sprzedaży w Biznesie

PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY W BIZNESIE to kompleksowy program szkoleniowy opracowany przez trenerów i coachów biznesu współpracujących w ramach grupy szkoleniowej MIND WAY, który wprowadziliśmy w grudniu 2016 roku.

Z kilkunastu już edycji szkolenia skorzystało kilkuset przedsiębiorców związanych m.in. ze społecznością Business Link Poznań, Plus Jeden Poznań i Poznań Biznes Partner przy Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Poznania oraz z firm z Poznania i całej Polski.

Psychologia sprzedaży pozwala na skuteczne kreowanie strategii sprzedaży, efektywne badanie potrzeb, dopasowanie procesu sprzedaży do wymagań rynku i odbiorców oraz pokonywanie obiekcji i finalizowanie procesów sprzedażowych. Sprawdza się zarówno w sprzedaży bezpośredniej, jak i w budowaniu strategii od najmniejszych firm do największych korporacji. Reguły psychologii sprzedaży mają również skuteczne zastosowanie w działaniach e-commerce oraz marketingu i social mediach.

Program szkolenia powstał w oparciu o jeden z najpopularniejszych bestsellerów książkowych na świecie „Wywieranie wpływu na ludzi”, którego autorem jest profesor Robert Cialdini – światowej sławy naukowiec, specjalista psychologii społecznej z Arizona State University. Opracowanie to jest rezultatem ponad 15 lat badań, w których Cialdini sklasyfikował 6 podstawowych praw wywierania wpływu. Szkolenie w nowatorski i praktyczny sposób przekłada reguły Cialdiniego na praktyczne zastosowanie ich w biznesie – od budowania strategii poprzez marketing po proces sprzedażowy i finalizację sprzedaży.

Każdy klient, podejmując decyzje o zakupie, kieruje się jedną z sześciu zasad psychologii sprzedaży. Jeśli je rozpoznasz na etapie diagnozy potrzeb, to jesteś już w połowie drogi sprzedażowej.

Czego możesz się dowiedzieć na szkoleniu?
– Jak być lepszym sprzedawcą swoich usług
– Jak swobodnie prowadzić rozmowy handlowe
– Jak wzmocnić biznesową pewność siebie
– Jak dokładnie rozpoznawać oczekiwania i potrzeby klienta
– Jak być bardziej profesjonalnym w swojej branży i w swojej dziedzinie

Podczas szkolenia:
Nauczysz się zarządzać procesem sprzedażowym.
Poznasz zasady skutecznej finalizacji sprzedaży.
Nauczysz się stosować psychologiczne techniki sprzedaży.
Dowiesz się, jak prowadzić proces sprzedaży, by klient chciał od Ciebie kupić.
Praktycznie przećwiczysz zdobytą wiedzę.

Autorzy programu i prowadzący szkolenia:

Joanna Bogielczyk
Trener i coach biznesu specjalizujący się w tematach biznesowych, jak sprzedaż, negocjacje i komunikacja. Wspiera firmy w planowaniu, zwiększaniu zysków i zarządzaniu zespołami. Sztukę sprzedaży rozwijała pracując przez blisko 10 lat jako przedstawiciel medyczny i osiągając ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe oraz we własnej firmie doradzając managerom i właścicielom przedsiębiorstw w całej Polsce.

Przemysław Dukiewicz
Trener i coach biznesu, ekspert psychologii sprzedaży. Od 10 lat szkoleniowiec i manager. Kreuje strategie i koordynuje sieć sprzedaży w jednej z największych sieci RTV i AGD w Polsce. Specjalista psychologii i technik sprzedaży. Na swoim koncie ma ponad 1000 sprzedawców w całej Polsce wyszkolonych na wytrawnych handlowców.

Aneta Ankiewicz
Trener i coach biznesu, specjalista w budowaniu strategii marketingowych i sprzedażowych. Praktyk biznesu od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak Agora S.A., Radio Złote Przeboje, Aviva (Commercial Union), B.P. Alfastar, Orbis oraz współpracę międzynarodową z branżą turystyczną w Izraelu, Jordanii i Egipcie. Organizuje i prowadzi szkolenia dla biznesu, wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju, kreuje marki i wspomaga managerów w procesach zarządzania.

Zobacz najbliższe terminy szkoleń

lub zamów szkolenie dla swojej Firmy