Dziękujemy!

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji!

Na podany adres email otrzymasz automatyczne potwierdzenie rezerwacji wysłane przez system Przelewy24

Przed terminem warsztatów prześlemy przypomnienie o szkoleniu!

Tymczasem zapraszamy do korzystania z wiedzy, którą zamieszczamy

na naszym Facebooku:

FB droga warta poznania

Regulamin zakupu usług

Polityka Bezpieczeństwa RODO

SzkoleniaSzkolenia

Organizujemy i oferujemy tanie szkolenia w Poznaniu i Wielkopolsce prowadzone przez doświadczonych trenerów i specjalistów. Zapraszamy do korzystania z cyklicznych, tematycznych szkoleń otwartych dla przedsiębiorców, pracowników, handlowców oraz osób indywidualnych. Oferujemy również szkolenia i procesy szkoleniowe na zamówienie firm i instytucji. Wspieramy też młodych trenerów i szkoleniowców w zdobywaniu doświadczenia.

Coaching

Oferujemy profesjonalne procesy coachingowe dla osób indywidualnych oraz coaching grupowy dla firm i instytucji. Współpracujemy z licencjonowanymi, profesjonalnymi coachami, którzy przeprowadzają procesy coachingowe wspierające rozwój osobisty i zawodowy według najwyższych standardów ICF (International Coach Federation), ICC (International Coach Community) i Polskiej Izby Coachingu. Rodzaj coachingu i odpowiedniego eksperta dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Doradztwo

Nasi eksperci wykorzystując swoją profesjonalną wiedzę i doświadczenie doradzają osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Nasze specjalizacje to: strategie biznesu, analiza sytuacji rynkowej, podnoszenie efektywności sprzedaży, marketing, rynek e-commerce, systemy rozwoju zawodowego dla pracowników, podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i managerów. Doradzamy również osobom prywatnym w kreowaniu kariery i rozwoju osobistym.

Strategie Biznesu

Opracowujemy i wdrażamy strategie rozwoju biznesu dla firm. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej, wspomagamy w rozwoju kariery i firmy oraz planowaniu i rozwoju start-upów. Przygotowujemy biznes plany, opracowujemy plany budżetowe, rekrutujemy pracowników, wprowadzamy rozwiązania outsourcingowe. Obniżamy koszty – zwiększamy efektywność.

E-Biznes

Zwiększamy efektywność przedsiębiorców i instytucji poprzez dopasowane narzędzia e-biznesowe. Wypracowujemy strategie e-biznesowe, analizujemy rynek, zakładamy strony i portale internetowe, wdrażamy rozwiązania e-commerce, kreujemy wizerunek, szkolimy z umiejętności i dzielimy się wiedzą w zakresie rozwijania efektywnego biznesu online. Zakładamy również blogi i strony www dla start-upów wspierając naszym doświadczeniem i efektywnym doborem wizerunku w internecie.

Eventy

Kreujemy i organizujemy eventy w Poznaniu i Wielkopolsce: imprezy dla firm, imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, podróże „coaching travel”, spotkania rozwoju osobistego, spotkania relaksacyjne. Szeroka gama wydarzeń w Poznaniu i Wielkopolsce sprzyjająca rozwojowi dla odbiorców indywidualnych i firmowych. Organizujemy również eventy dla dzieci, imprezy rodzinne i dla seniorów.

Misja naszej firmy

14642299_10154626323964921_977555021618066798_nWspomagać, wspierać, łączyć siły i osobowości dla tworzenia tego, co dla ludzi jest dobre – to misja, z którą idę przez życie i zachęcam do niej współpracowników. Codziennie zauważam w mojej pracy ukryte talenty i niewykorzystane moce, dlatego zachęcam do odwagi, do rozwijania skrzydeł oraz oczywiście świadomego zarządzania mocą, wiedzą i talentem. Jestem przedsiębiorcą, podróżnikiem, trenerem rozwoju biznesu, coachem, wizjonerem i designerem biznesu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i pasji dla siebie!

Zapraszam Cię do poznania naszej drogi, bo MIND WAY to Droga Warta Poznania!

                                                                                                                                  Aneta Ankiewicz MIND WAY Poznań